Ako rýchlo zohnať peniaze

Tiež by ste radi vedeli odpoveď na otázku, kde vziať peniaze? Najrýchlejšou cestou je bezpochyby pôžička, tou tŕnistejšiou zarábanie a sporenie. Pozrime sa zblízka na to, aké máte možnosti dostať sa legálnou cestou k peniazom.

Banková alebo nebanková pôžička

Pôžičky sú mnohokrát jediným spôsobom k riešeniu krátkodobé či dlhodobé finančné situácie. Nielen nebankové spoločnosti , ale aj banky sa predháňajú v tom, aby čo najrýchlejšie vypracovali žiadosť o pôžičku. Rozdiel nastáva pri dokladovanie. Zatiaľ čo banky si klienty starostlivo preverujú a posudzujú ich bonitu, súkromné spoločnosti často nehľadí na úverovú históriu žiadateľa a neskúmajú jeho príjem .

Predaj nepotrebných vecí

Poobzerajte sa doma po nepotrebných veciach a cennostiach a pokúste sa ich predať na blšom trhu alebo internetových serveroch alebo aukciách. Dobre sa predávajú rôzne zberateľské predmety, elektronika, šperky alebo oblečenie. Přivyděláte si desiatky až stovky eur.

Brigáda

Príležitostí na na privýrobok je naozaj veľa a najmä na internete máte bohatú ponuku rôznych brigád, ako sú nočné inventúry, administratívna výpomoc, stráženie detí, žehlenie na zákazku, upratovanie domácností alebo roznos letákov. Môžete si takto nájsť dlhodobý privýrobok a rozšíriť si prax a zručnosti. Tí odvážnejší sa môžu pustiť do vlastného podnikania, avšak chce to dostatočne prepracovaný podnikateľský plán a obchodný talent.

Ušetrite na výdavkoch

Možno ani netušíte, koľko peňazí vám zbytočne prekĺzne medzi prstami. Postrážte si svoje výdavky a siahnite si do svedomia, či neutrácate za veci, ktoré k svojmu životu nepotrebujete. Väčšiu jednorazovú sumu peňazí vám prinesie predaj automobilu, čím sa zároveň zbavíte nemalých výdavkov na jeho prevádzku. Trvalé úspory na nájomnom docielite výmenou bytu za menší v lacnejšie lokalite. Ďalšie tipy ako ušetriť uvádzame tu .

AKO RÝCHLO ZOHNAŤ PENIAZE

Tiež by ste radi poznali odpoveď na otázku, kde vziať peniaze? Najrýchlejšou cestou je bezpochyby pôžička, tou tŕnistejšiou zarábanie a sporenie.

NAJČASTĚJŠIE CHYBY PRI VÝBERE PÔŽIČKY

Snažte sa zistiť viac podrobností a vyvarujte sa najčastejším chybám pri výbere pôžičky. O aké ide?

AKO UŠETŘIT STOVKY EUR ROČNĚ

S našimi tipmi sa vám podarí usporiť niekoľko stoviek eur a utvoriť si finančnú rezervu na horšie časy.