AKÉ EXISTUJÚ PÔŽIČKY?

Potrebujete pomôcť s výberom správneho typu pôžičky? Existuje niekoľko možností pôžičiek. Každá má svoje špecifiká, klady ale aj zápory. Prinášame Vám prehľad najbežnejších typov.

NEBANKOVÁ PÔŽIČKA

Nebankové spoločnosti v súčasnej dobe smelo konkurujú bankám a neustále sa snaží zlepšovať a rozširovať svoju ponuku. Ľahko u nich získate pôžičky do výplaty, strednodobé pôžičky aj úvery zabezpečené nehnuteľnosťou.

PÔŽIČKA BEZ DOKLADOVANIA PRÍJMU

U žiadostí o pôžičku často narazíte na to, že musíte dokladovať príjem. Nie vždy sú však finančné inštitúcie tak prísne. Na internete nájdete vcelku bohatú ponuku pôžičiek bez dokladovania príjmu.

RÝCHLÁ PÔŽIČKA

Od pôžičiek najčastejšie očakávame, aby boli dostupné, lacné a rýchlo vybavené. Rýchle pôžičky sú tu pre vás, keď potrebujete peniaze okamžite a bez čakania.

BANKOVÁ PÔŽIČKA

Máte pravidelný príjem a bezproblémovú platobnú morálku? Potom je pre vás banková pôžička najlepším riešením.

SMS PÔŽIČKA

Rýchla pôžička, ktorú miesto podpisu zmluvy potvrdzujete zaslaním SMS správy. Minimálne nároky na bonitu a expresné zaslanie peňazí na účet sú hlavné prednosti.

PÔŽIČKA BEZ REGISTRA

Negatívny záznam v registri zvyčajne znemožní získanie pôžičky v bankách. Pôžička bez registra je tolerantná k všetkým, ktorí záznam v registri už majú.

PÔŽIČKA PRE ŽENY NA MATERSKEJ

Ženy na materskej dovolenke nie všade uspejú so žiadosťou o pôžičku. Pre niektorých poskytovateľov predstavujú rizikovú skupinu.

KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK

Konsolidacu ocenia všichni, ktorí splácajú viacero pôžičiek. Spojením do jednej pôžičky môžu výrazne ušetriť každý mesiac nemalú sumu.

PÔŽIČKY OD SÚKROMNÝCH OSÔB

Načo platiť zbytočné poplatky bankám a nebankovým spoločnostiam, keď si možno požičať priamo od ľudí? Získajte výhodnú pôžičku hneď teraz.