Rýchla pôžička

Pôžička, ktorá vás ihneď zachráni pred akútnym nedostatkom financií. Peniaze môžete mať už za niekoľko málo minút na účte.

Rýchla pôžička bez čakania

Od pôžičiek najčastejšie očakávame, aby boli dostupné, lacné a rýchlo vybavené. Dobrou správou je to, že práve ponuka rýchlych pôžičiek je celkom široká a v poslednej dobe ich môžeme nájsť nielen u nebankových spoločností, ale aj bánk. Rýchle pôžičky sú tu pre vás, keď potrebujete peniaze okamžite a bez čakania.

  • Expresné vybavenie
  • Peniaze ihneď na účet
  • Minimálne nároky na bonitu
  • Poplatok za službu

Banková rýchla pôžička

Zatiaľ čo v minulosti ste museli banke dokladovať veľké množstvo dokumentov, dnes si môžete dojednať pôžičku cez svoje internetové bankovníctvo. Ak vám výplata chodí na účet v banke, v ktorej žiadate o pôžičku, banka nepožaduje potvrdenie príjmu a takmer okamžite sa dozviete výsledok žiadosti. Po podpísaní úverovej zmluvy SMS kódom, vám banka prevedie peniaze ihneď na účet.

Nebanková rýchla pôžička

Čo robiť, keď vás banka odmietla? V takýto moment prichádzajú na scénu nebankové spoločnosti a ich rýchle pôžičky. Medzi bleskové pôžičky patrí pôžičky pred výplatou, ktoré sa nezaujímajú o váš príjem. Z domova stačí od počítača pár kliknutí myšou a dostanete správu o schválení alebo zamietnutí pôžičky. Medzi rýchle pôžičky patrí tiež pôžičky s čiastkou do 3,5 tisíc eur, ale mali by ste mať aspoň čistý register dlžníkov.

Rýchly prevod peňazí na účet

Rýchla nebanková pôžička je schválená v rekordne krátkom čase a je pravdepodobné, že peniaze budete mať do hodiny na účte. Spoločnosť urýchli bankový prevod tým, že odošle peniaze z vašej banky a vy nemusíte čakať na peniaze do budúceho pracovného dňa. Podmienkou je, aby ste mali účet u jednej z popredných slovenských bánk.

Na čo si dať pozor?

Rýchla pôžička síce môže pomôcť zo zlej finančnej situácie, ale pristupujte k nim obozretne a zodpovedne. Porovnajte viac pôžičiek a sústreďte sa najmä na výšku RPMN a prípadné sankcie za nesplácanie. Vždy si požičajte od známych finančných inštitúcií a nenechajte sa zlákať "bezkonkurenčnou ponukou", ktorá vyzerá až podozrivo výhodne.

NEBANKOVÁ PÔŽIČKA

Nebankové spoločnosti v súčasnej dobe smelo konkurujú bankám a neustále sa snaží zlepšovať a rozširovať svoju ponuku. Ľahko u nich získate pôžičky do výplaty, strednodobé pôžičky aj úvery zabezpečené nehnuteľnosťou.

PÔŽIČKA BEZ DOKLADOVANIA PRÍJMU

U žiadostí o pôžičku často narazíte na to, že musíte dokladovať príjem. Nie vždy sú však finančné inštitúcie tak prísne. Na internete nájdete vcelku bohatú ponuku pôžičiek bez dokladovania príjmu.

RÝCHLÁ PÔŽIČKA

Od pôžičiek najčastejšie očakávame, aby boli dostupné, lacné a rýchlo vybavené. Rýchle pôžičky sú tu pre vás, keď potrebujete peniaze okamžite a bez čakania.

AKO RÝCHLO ZOHNAŤ PENIAZE

Tiež by ste radi poznali odpoveď na otázku, kde vziať peniaze? Najrýchlejšou cestou je bezpochyby pôžička, tou tŕnistejšiou zarábanie a sporenie.

NAJČASTĚJŠIE CHYBY PRI VÝBERE PÔŽIČKY

Snažte sa zistiť viac podrobností a vyvarujte sa najčastejším chybám pri výbere pôžičky. O aké ide?

AKO UŠETŘIT STOVKY EUR ROČNĚ

S našimi tipmi sa vám podarí usporiť niekoľko stoviek eur a utvoriť si finančnú rezervu na horšie časy.