SMS pôžičky

Rýchla pôžička, ktorú miesto podpisu zmluvy potvrdzujete zaslaním SMS správy. Minimálne nároky na bonitu a expresné zaslanie peňazí na účet sú hlavné prednosti.

SMS pôžička od súkromných spoločností

Páčilo by sa vám, keby ste kedykoľvek mohli požiadať o pár stoviek eur zo svojho domova a to zaslaním jednej SMS správy? Presne taký komfort ponúkajú SMS pôžičky od nebankových spoločností, ktoré vám prihrajú peniaze na účet v priebehu niekoľkých minút alebo najneskôr nasledujúci pracovný deň.

  • Veľmi rýchla pôžička
  • Bez zbytočných formalít
  • Nonstop prevádzka
  • Poplatok za službu

Pôžička bez dokladovania

SMS pôžička vám pomôže zo zložitej situácie, keď vám chýbajú financie na mimoriadne výdavky, ktoré si vyžadujú rýchle riešenie. Nemusíte sa stresovať tým, že budete musieť niekam dôjsť a dokladovať veľké množstvo dokumentov - naopak u tejto krátkodobé pôžičky stačí vyplniť jednoduchú online žiadosť s požadovanou výškou pôžičky a dobou splatnosti.

Ďalšie pôžičky cez SMS žiadosť

Zatiaľ čo prvú žiadosť vybavujete cez internet, u opakovaných pôžičiek si vystačíte s mobilným telefónom, z ktorého stačí zaslať jednu SMS správu v správnom tvare. Druhé a ďalšie žiadosti vám spoločnosť schváli automaticky a ihneď vám odošle peniaze na účet. Informácie o výške pôžičky a dokedy ju musíte splatiť, zistíte vo svojom klientskom účte na stránkach poskytovateľa.

Pôžička s jasnými pravidlami

Spoločnosti s ponukou SMS pôžičiek sa vám snažia vyjsť maximálne v ústrety a nezaťažujú vás potvrdzovaním príjmu, ručiteľom ani založením. Bonusom je tolerancia k negatívnym záznamom v registri dlžníkov. U týchto pôžičiek ste hneď na začiatku celého procesu oboznámení s výškou všetkých poplatkov a žiadne pred vami nezostanú skryté.

Rôzne výšky SMS pôžičiek

SMS pôžičky sa líšia svojou výškou, preto nie je výnimkou, že narazíte na limit sumy 150 Eur, ale aj 700 Eur. Najmä na vyššie čiastky dosiahnete až vtedy, čo sa stanete pre spoločnosť overeným klientom, ktorý splatil predošlé pôžičky včas. Splatnosť pôžičky 30 až 45 dní je dostatočne dlhá na to, aby ste ju zvládli vrátiť zo svojej výplaty, sociálnych dávok alebo dôchodku.

NEBANKOVÁ PÔŽIČKA

Nebankové spoločnosti v súčasnej dobe smelo konkurujú bankám a neustále sa snaží zlepšovať a rozširovať svoju ponuku. Ľahko u nich získate pôžičky do výplaty, strednodobé pôžičky aj úvery zabezpečené nehnuteľnosťou.

PÔŽIČKA BEZ DOKLADOVANIA PRÍJMU

U žiadostí o pôžičku často narazíte na to, že musíte dokladovať príjem. Nie vždy sú však finančné inštitúcie tak prísne. Na internete nájdete vcelku bohatú ponuku pôžičiek bez dokladovania príjmu.

RÝCHLÁ PÔŽIČKA

Od pôžičiek najčastejšie očakávame, aby boli dostupné, lacné a rýchlo vybavené. Rýchle pôžičky sú tu pre vás, keď potrebujete peniaze okamžite a bez čakania.

AKO RÝCHLO ZOHNAŤ PENIAZE

Tiež by ste radi poznali odpoveď na otázku, kde vziať peniaze? Najrýchlejšou cestou je bezpochyby pôžička, tou tŕnistejšiou zarábanie a sporenie.

NAJČASTĚJŠIE CHYBY PRI VÝBERE PÔŽIČKY

Snažte sa zistiť viac podrobností a vyvarujte sa najčastejším chybám pri výbere pôžičky. O aké ide?

AKO UŠETŘIT STOVKY EUR ROČNĚ

S našimi tipmi sa vám podarí usporiť niekoľko stoviek eur a utvoriť si finančnú rezervu na horšie časy.