Pôžička pre ženy na materskej dovolenke

Ženy na materskej dovolenke nie všade uspejú so žiadosťou o pôžičku. Pre niektorých poskytovateľov predstavujú rizikovú skupinu.

Pôžička pre ženy na materskej dovolenke - rýchla pomoc

Prežívate radostné obdobie z narodenia dieťatka, ale vrásky na čele vám prirába nedostatok peňazí? Na materskej dovolenke (MD) sa ženy stretávajú so zníženým príjmom a viac ako inokedy je potrebná finančná pomoc rodiny a partnera. Nie vždy má ale žena také možnosti, zvlášť keď je samoživiteľka alebo jej manžel príliš nezarába. V ťažkých chvíľach sa ale môže spoľahnúť na pôžičku pre ženy na materskej dovolenke.

  • Dostupné ženám na MD
  • Rýchlosť vybavenia
  • Drahšia pôžička

Ženám na MD požičiajú nebankové spoločnosti

Zlou správou je, že banky ženám na MD nepožičiajú. Naopak dobrou správou je, že bohatú ponuku pôžičiek nájdu u nebankových spoločností. S týmito pôžičkami sú síce spojené vyššie úroky a poplatky, ale táto negatíva preváži dostupnosť pôžičiek a rýchlosť vybavenia.

Pôžička pre ženy na MD na 30 dní

Pôžičky pre ženy na materskej si môžete porovnať na internete v kľude svojho domova. Najčastejšie narazíte na malé pôžičky so splatnosťou 30 dní v obmedzenej výške, ktorú má každá spoločnosť nastavenú inak. Prvú pôžičku zvyčajne čerpáte do maximálnej sumy 200 Eur, ale ďalšie až do 500 Eur. Nebankové spoločnosti vám s dôverou požičiajú aj vtedy, keď máte záznam v registri dlžníkov.

Pôžička pre ženy na MD na niekoľko mesiacov

Môže sa prihodiť, že sa vám pokazí auto alebo budete potrebovať doplniť výbavičku pre dieťa. To si vyžaduje väčšiu investíciu, s ktorou vám pomôžu pôžičky do 1500 Eur a so splátkami rozvrhnutým na niekoľko mesiacov. Ani u týchto súm spoločnosti neskúmajú váš príjem a dokonca nevyžadujú ručiteľa a založenie nehnuteľnosti. Častejšie však nahliadajú do registra dlžníkov, či nemáte iné záväzky.

Pôžička pre ženy na MD na niekoľko rokov

O vyšších, až štvormiestnych sumách môžete uvažovať vtedy, keď poskytnete záložné právo k nehnuteľnosti alebo ak sa zaručí váš partner a preukáže dostatočný príjem. Takáto dlhodobá pôžička zaťaží na niekoľko rokov váš rodinný rozpočet, preto je vždy potrebné zvážiť všetky riziká a svoje finančné možnosti.

NEBANKOVÁ PÔŽIČKA

Nebankové spoločnosti v súčasnej dobe smelo konkurujú bankám a neustále sa snaží zlepšovať a rozširovať svoju ponuku. Ľahko u nich získate pôžičky do výplaty, strednodobé pôžičky aj úvery zabezpečené nehnuteľnosťou.

PÔŽIČKA BEZ DOKLADOVANIA PRÍJMU

U žiadostí o pôžičku často narazíte na to, že musíte dokladovať príjem. Nie vždy sú však finančné inštitúcie tak prísne. Na internete nájdete vcelku bohatú ponuku pôžičiek bez dokladovania príjmu.

RÝCHLÁ PÔŽIČKA

Od pôžičiek najčastejšie očakávame, aby boli dostupné, lacné a rýchlo vybavené. Rýchle pôžičky sú tu pre vás, keď potrebujete peniaze okamžite a bez čakania.

AKO RÝCHLO ZOHNAŤ PENIAZE

Tiež by ste radi poznali odpoveď na otázku, kde vziať peniaze? Najrýchlejšou cestou je bezpochyby pôžička, tou tŕnistejšiou zarábanie a sporenie.

NAJČASTĚJŠIE CHYBY PRI VÝBERE PÔŽIČKY

Snažte sa zistiť viac podrobností a vyvarujte sa najčastejším chybám pri výbere pôžičky. O aké ide?

AKO UŠETŘIT STOVKY EUR ROČNĚ

S našimi tipmi sa vám podarí usporiť niekoľko stoviek eur a utvoriť si finančnú rezervu na horšie časy.