Pôžičky bez dokladovania príjmu

Nádejou získať potrebné financie pre všetkých, ktorí nemôžu dokladovať svoj príjem je pôžička bez dokladovania príjmu, ktorá toto dokladovanie nevyžaduje.

Pôžička bez dokladovania príjmu

U žiadostí o pôžičku často narazíte na to, že musíte dokladovať príjem. Slúži na to potvrdenie od zamestnávateľa alebo výpis z bežného účtu za posledné tri mesiace, kam vám chodí výplata. Nie vždy sú však finančné inštitúcie tak prísne. Na internete nájdete vcelku bohatú ponuku pôžičiek bez dokladovania príjmu od bánk a nebankových spoločností - a naozaj nejde o žiadny chyták.

  • Dostupné bez dokladovania príjmu
  • Menšie nároky na bonitu
  • Rýchlosť vybavenia
  • Zvyčajne drahšie

Výhody pôžičky bez dokladovania príjmu

Pôžičky bez dokladovania príjmu prinášajú záujemcom hneď niekoľko výhod. Požičať si môžu pár tisíc, ale aj niekoľko desiatok tisíc eur. Poskytovatelia týchto pôžičiek konajú rýchlo a peňažné prostriedky prevádzajú okamžite po schválení žiadosti. Peniaze máte na účte pokojne aj do niekoľkých minút, najneskôr nasledujúci pracovný deň. Do určitej čiastky môžu byť pôžičky bez kontroly registra, ručiteľa a zástavy.

Pôžičky bez dokladovania príjmu od nebankových spoločností

Potrebujete sto, tisíc, alebo stotisíc eur? Súkromné spoločnosti vyslyší každé vaše želanie a ochotne vám požičiajú. U klientov jednoznačne vedú mikropôžičky s voliteľnou splatnosťou do 30 dní. Tieto pôžičky spoznáte podľa nižšie sumy, veľmi miernych podmienok a širokej dostupnosti. S rastúcou sumou spoločnosti vyžadujú záruku, ako je pozitívna úverová história, založenie nehnuteľnosti alebo ručenie.

Pôžičky bez dokladovania príjmu od banky

Aj banky majú v ponuke úverový produkt bez dokladovania príjmu a nájdete ho pod názvom "hypotéka bez dokladovania príjmu". A pritom vás to nezaväzuje k tomu, aby ste peniaze investovali do nehnuteľnosti. Naopak máte voľnú ruku - hypotékou môžete splatiť staré záväzky, refinancovať iné úvery alebo rekonštruovať bývanie. Podmienkou je poskytnúť záložné právo k nehnuteľnosti, za čo vám banky prevedú na účet až 70% jej hodnoty. Na splatenie hypotéky máte dostatok času ako u klasickej hypotéky.

NEBANKOVÁ PÔŽIČKA

Nebankové spoločnosti v súčasnej dobe smelo konkurujú bankám a neustále sa snaží zlepšovať a rozširovať svoju ponuku. Ľahko u nich získate pôžičky do výplaty, strednodobé pôžičky aj úvery zabezpečené nehnuteľnosťou.

PÔŽIČKA BEZ DOKLADOVANIA PRÍJMU

U žiadostí o pôžičku často narazíte na to, že musíte dokladovať príjem. Nie vždy sú však finančné inštitúcie tak prísne. Na internete nájdete vcelku bohatú ponuku pôžičiek bez dokladovania príjmu.

RÝCHLÁ PÔŽIČKA

Od pôžičiek najčastejšie očakávame, aby boli dostupné, lacné a rýchlo vybavené. Rýchle pôžičky sú tu pre vás, keď potrebujete peniaze okamžite a bez čakania.

AKO RÝCHLO ZOHNAŤ PENIAZE

Tiež by ste radi poznali odpoveď na otázku, kde vziať peniaze? Najrýchlejšou cestou je bezpochyby pôžička, tou tŕnistejšiou zarábanie a sporenie.

NAJČASTĚJŠIE CHYBY PRI VÝBERE PÔŽIČKY

Snažte sa zistiť viac podrobností a vyvarujte sa najčastejším chybám pri výbere pôžičky. O aké ide?

AKO UŠETŘIT STOVKY EUR ROČNĚ

S našimi tipmi sa vám podarí usporiť niekoľko stoviek eur a utvoriť si finančnú rezervu na horšie časy.